Ingeldrin Aug

Ingeldrin Aug
Ingeldrin Aug

Elame abikaasa Asko ja kolme tütrega Mandri-Eesti põhjapoolseimas külas Pärispeal.

10 aastat olen tegutsenud vabatahtlikuna Pärispea seltsimaja juures, mis on kujunenud Eesti külamajade seas silmapaistvaks tegevuskohaks. Viimastel aastatel olen enam rõhku pannud tegutsemisele merepäästjana Pärispea Vabatahtlike Päästeseltsis, mille eesmärgiks on turvalisuse tõstmine ning kohaliku arengu toetamine. Olen Pärispea külavanem.

Kogu perega kasvatame šoti mägiveiseid, et hooldada kodutalu lähistel asuvaid karjamaid, lisaks on meil kanad ning tegeleme väikeses mahus köögiviljakasvatusega; ikka eesmärgil pakkuda meie lastele ja teistelegi puhast eesti toitu.

Viimased 4 aastat olen osalenud Kuusalu valla kogukonna- ja arengukomisjoni töös ning väljakutsed, millega Kuusalu vallas tegelema peab, on minule teada. Naabervallas Anijal töötan arendusjuhina, kus minu  töö on projektide koordineerimine, koostöö kogukondade, vabaühenduste ja ettevõtjatega, valla arengustrateegiate koostamine, uus­elamuarenduste planeerimine ning valla esindamine turismivõrgustikes. Lisaks olen omaalgatuslikult juurde võtnud kommunikatsioonialaseid tööülesandeid.

Õppinud olen Tallinna Ülikoolis haldusjuhtimist, sellest õppeaastast asusin Hiiumaa Ametikooli väikesadamate spetsialisti õppekavale. Hobidest naudin hetkel kõige enam purjetamist.

Valimistel tahan seista selle eest, et igas valla paigas elavad kogukonnad tunneksid end kaasatuna ning väärtustatuna ning vajalikud teenused nagu kvaliteetne transport ja kommunaalteenused, kaasaegsed teed, vaba aja veetmise võimalused ja konkurentsivõimeline haridus jõuaksid iga elanikuni. Vaid nii saame maal elamist väärtustada ja taaselustada ning meelitada siia elama noori peresid ja tegutsema uusi ettevõtjaid.

Kui minu senine tegevus ja eesmärgid on Sinule meelepärased, kutsun endale toetust avaldama!

Minuga saab ühendust võtta telefonil 5664 9462 ja e-kirja teel ingeldrin.aug@gmail.com.

Koduvallaga seotud meediakajastus: